зустріч 29.08.2014
Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» повідомляє,
що учням, зарахованим до 10-х класів, необхідно приїхати (прийти)
29 серпня 2014 року на 9.00
| Розпорядок дня: | 8.30 – 9.00 | – реєстрація учнів (хол НВК) |
| 9.00 – 10.00 | – поділ на класи,
– загальні збори батьків та учнів, – поселення у гуртожиток та інше. |
Примітки:
* При собі необхідно мати копію свідоцтва про народження, медичну довідку, чисту особову справу, свідоцтво про базову загальну середню освіту
Присутність одного з батьків обов’язкова!






