Кроки до дружби та порозуміння: психологічні тренінги в 1-х класах
У кожному класі – свій унікальний мікросвіт. Саме тому психологічна служба провела окремі тренінги для учнів 1-А(1) та 1-А(2) класу, з урахуванням індивідуальних особливостей дитячих колективів.
У 1-А(1) класі працювали над темою емоцій, проводили вправу «Який я», читали казку «Дикі образи дикобраза», переглядали мультфільм «Камінь, ножиці, папір» та завершили заняття рефлексією «Ключі до гарного настрою».
У 1-А(2) класі увагу зосередили на темі дружби, виконували вправу «Що означає дружба», спілкувалися у формі бесіди, грали в гру «Добрі справи», працювали з аркушами «Можна – не можна» і завершили рефлексією «Долоньки дружби».
Кожен тренінг став можливістю для дітей: краще зрозуміти себе та інших; побачити, як важливо підтримувати однокласників; закласти основи міцних дружніх стосунків.
Маленькі учасники з великими серцями зробили важливі кроки на шляху до свідомого, чуйного спілкування. А ми, дорослі, раді бути поруч у цьому важливому процесі.

























