«День щастя у дії: генератор емоцій»
Сьогодні у ліцеї панувала атмосфера радості та позитиву, адже ми разом відзначали Міжнародний день щастя!
Головною подією дня стала психологічна акція «Емоційний генератор», яка подарувала учням море емоцій. Усе було дуже просто: кидаєш кубик – отримуєш завдання – виконуєш і заряджаєшся щастям!
Учні сміялися, підтримували одне одного, відкривали нові можливості та навіть трохи виходили із зони комфорту. А ще – отримували теплі мотиваційні послання та робили фото у нашій фотозоні ЩАСТЯ!
Дякуємо всім, хто приєднався! Нехай гарний настрій залишиться з вами не лише сьогодні, а й кожного дня!




































