Подорож першокласників «Лісовою школою» продовжується
Цього тижня на заняттях з учнями 1-І та 1-А(2) класу, читаючи казки «Шкільні правила» та «Лінивець», ознайомлювалися з найпростішими правилами ввічливості, спілкування один з одним; розвивали увагу, мислення, а ще формували позитивне ставлення до школи і, головне, тренували вміння слухати і чути. А ще наш Їжачок Добрячок отримав від учнів щедрі дарунки.




















