Всеукраїнський урок з ментального здоров’я «ТИ ЯК?»
Перший тиждень навчання – радісний і тривожний момент, коли учням
потрібна підтримка. Ліцей – це місце, де поза домом діти проводять найбільше
часу; це місце, де про психічне здоров’я не бояться говорити; місце, де
ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. А щоб
сформувати культуру турботи про психічне здоров’я в учнів протягом першого
тижня – з 2 по 6 вересня Психологічною службою Дубровицького ліцею були
проведені просвітницькі уроки з ментального здоров’я, на яких учні отримали
корисну інформацію та дієві інструменти, що допоможуть їм дбати про свій
внутрішній стан.




























