Ще одна перемога
« Дубровицький вісник» прагне оновлень. Саме тому в Дубровицькому районі вперше був проведений конкурс «Дубровицький вісник очима дітей». Брали участь лише 7 шкіл з усього району, в тому числі і наш ліцей. Ми намагалися якнайкраще відтворити свої бачення щодо молодіжної та дитячої сторінки у районній газеті. На декілька днів ми поринули у світ журналістики, відчули себе с
правжніми редакторами. Завдяки наполегливій праці Сої Юлії, Ревука Владислава та Кудри Ольги на чолі з Русланою Василівною, ліцей зайняв почесне перше місце і нагороджений багатофункціональним фотоапаратом. Ми сподіваємося, що в подальшому редакція районної газети «Дубровицький вісник» буде використовувати наші ідеї та більше молоді буде зацікавлена газетою.
Соя Ю., Кудра О., гурток «Юний журналіст»






