Підписаний договір про співпрацю з університетом м. Ірпінь
Сьогодні наші ліцеїсти знову мали нагоду поговорити про майбутній вступ до вищих навчальних закладів. Гостями цього разу стали представники Державного податкового університету з міста Ірпінь. Говорили про особливості доуніверситетської підготовки, про професійне самовизначення школярів, про вимоги сучасного ринку освіти. В ході зустрічі був підписаний договір про співпрацю, що передбачає продуктивну взаємодію у заходах, конференціях, тренінгах, інформаційних бесідах, семінарах, позакласній та позашкільній роботі.













