Всесвітній день ментального здоров’я у ліцеї
10 жовтня відзначається Всесвітній день ментального здоров’я. Позитивно-рухливим вайбом дня став флешмоб “Руханка сили”, до якого долучилися 350 учасників. Соціально – психологічна служба сьогодні популяризувала Всеукраїнську програму ментального здоров’я “Ти як?”, навчаючи учнів та вчителів плекати власну стійкість на інтерактивному івенті “Подорож до ментального здоров’я”. Усі бажаючі ознайомилися з ліфлетом та пройшли вихідне та кінцеве тестування щодо психоемоційного стану. А цікавинкою стала загальноліцейна акція “Шкала мого настрою”, де кожен міг виразити свій настрій відповідним смайликом.
















