ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
30 листопада 2022 стартував ІІ районний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Основна мета якого – піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді.
Команда Дубровицького ліцею виборола: одне перше, три других, та три третіх місця. Імена переможців та їх учителів:
Бугай Каріна, 4 клас – ІІ місце, вчитель Капітан Людмила Валеріївна;
Дем’янець Адріана, 5 клас – І місце,
Приходько Б., 11 клас – ІІІ місце, вчитель Клюйко Галина Миколаївна;
Рока Наталія, 6 клас – ІІ місце,
Коркош Ніка, 8 клас – ІІІ місце, вчитель Романушко Лілія Борисівна;
Луцук Катерина, 7 клас – ІІ місце, вчитель Паламарчук Світлана Вікторівна;
Лавор Тетяна, 9 клас – ІІІ місце, вчитель Мартинчик Наталія Олексіївна.
Щирі вітання учням та їх наставникам! Здоров’я і снаги під мирним небом України
PS. І і ІІ місця, а це четверо учнів, представлятимуть район, громаду та Дубровицький ліцей на обласному етапі конкурсу в м.Рівне!!!






