УВАГА! НОВІ ОБМЕЖЕННЯ!
ОБМЕЖЕННЯ! Дорогі батьки! Дуже дякую Вам за довіру найдорожчого – дітей. Ми разом зможемо якісно виконати ваше замовлення. Заклад працює за змішаною формою, якої ще не описав жоден інститут, проте ми її реалізовуємо, враховуючи волю кожного. Наразі стрімко поширюється коронавірусна інфекція і я вимушений просити вас лишати діточок на вході в заклад, щоб обмежити це поширення. Привчіть їх самостійно знімати верхній одяг, запам’ятати дорогу до класу. Ми допоможемо, в разі потреби. На все це у нас є два дні (четвер, п’ятниця). З 26.09 ми обмежуємо доступ до закладу залишаючи його учням і працівникам. У разі потреби можна звернутися до чергового адміністратора на вході і вам покличуть того кого потрібно. Щиро дякую за розуміння! Все буде добре! Все буде УКРАЇНА! З повагою, Володимир КУШНІР






