Конкурс «Орлятко»
Учні 5-СГ та 7-СГ класів взяли участь у XI Всеукраїнському конкурсі з німецької мови «Орлятко».
Золотий сертифікат отримала Емілія Костюкевич (7-СГ).
Срібними сертифікатами нагороджені:
- Нашора Аліна (7-СГ),
- Островець Анастасія (7-СГ),
- Терещук Артем (5-СГ),
- Радько Дмитро (5-СГ).
Володарем бронзового сертифікату став Давидчук Артем (5-СГ).
Вітаємо призерів конкурсу й бажаємо подальших злетів.
Призери та всі учасники 5-СГ класу: Царик Матвій, Климчук Даніелла, Отупор Юлія, Бруяка Ярослава, Нашора Анастасія, Петровець Юлія, Денищич Соломія, Петрушко Гліб, Твардовська Вероніка.
та 7-СГ класу: Чехлатова Анастасія, Велінець Діана, Болванець Іванна
отримали сертиікати й заохочувальні подарунки.
Будьте наполегливі, активні, цілеспрямовані, допитливі, впевнені у підкоренні нових вершин. Нехай щастить у вивченні німецької мови!
Alles Gute beim Deutschlernen! Wir Deutsch!
















