Людина – найцінніший скарб.
Кожен із нас – особистість, саме такої людини, більше на Землі немає і не буде.
Права дитини – це певні можливості, що надаються дітям (до 18 років), для того, щоб жити і дорослішати. Інакше кажучи те, що діти можуть робити та в чому їм не можуть відмовити, щоб повноцінно жити.
Життєвий досвід не тільки свідчить, але й учить, що не буде дітей – не існуватиме й держави. Діти – дзеркало будь-якої держави, її майбутнє. Кожна держава любить дітей та піклується про них.
Соціально психологічна служба разом з учнями 5-го класу провели інтерактивне заняття та грали в гру «Знай свої права, виконуй свої обов’язки». На занятті учні взяли активну участь в обговоренні прав та обов’язків, які має кожна дитина.














