Обличчя осені
Осінь — це час школи, теплих обіймів, гарячого чаю, м’якого пледа та домашнього затишку. Це пора, коли кожен з нас повинен знайти час, щоб зупинитися та подивитися, як опадає різнокольорове листя та «грають» барви.
Поети, художники і фотографи возвеличують цю прекрасну пору року, адже саме восени можна пережити відчуття “реальної нереальності”, ніби все навколо завмерло, а усе тепло яке має природа, оселяється у людських сердцях.
Осінь має сотні, та що там, тисячі облич, усі вони різні, і кожному з нас вона показує своє, інше. Золота пора року по-особливому барвиста та красива дитячими очима. Сьогодні ж, ми побачили «Обличчя осені» кольорових мрій наших ліцеїстів на мистецькій експозиції.



















