« Що я можу вам запропонувати?!»
26 квітня 2021 року відбулися дебати кандидатів на пост мера Дубровицького НВК «Ліцей – школа» . У “політичних боях” взяли участь четверо опонентів – Давидчук Анастасія – ФМ -1 ; Калюх Павло – ФМ-1; Лясковець Олександр – 9-ПМ; Ковальська Анна – І-1. На дебатах, кандидатам надавався час, за який кожен мав змогу презентувати себе та свою передвиборчу програму. Після цього опоненти ставили один одному запитання та відповідали на питання присутніх учнів. І наприкінці зустрічі всі бажаючі виборці могли поспілкуватися з кандидатами, задаючи питання, які виникали з приводу програм, планів на майбутнє.
Бажаємо вам зробити правильний вибір, продиктований не лише особистими симпатіями, а об’єктивною оцінкою кандидата та його програми.























