VIVAT, хіміки!
Вітаємо з перемогою в обласній олімпіаді наших хіміків:
ІІ місце – Климчук Софія, БХ-2
ІІ місце – Швед Анастасія, БХ-1
ІІІ місце – Мосійчук Микола, 8-ПМ
ІІІ місце – Кренько Богдана, 8-ПМ
ІІІ місце – Делідон Ірина, БХ-2
Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані науки хімії!
Щира вдячність учителю хімії Ремезюк Тамілі Валеріївні! Нехай і надалі супутниками усіх починань буде успіх та удача! VIVAT, хіміки!






