Пінчук Іван – призер ІІІ (всеукраїнського) конкурсу-захисту МАН!
Днями Київ урочисто вітав фіналістів Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН-2019. Більше тисячі обдарованих юнаків і дівчат, десятки відомих учених і освітян зібралися 3 травня у Києві в Палаці культури і мистецтв НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», щоб разом відзначити відкриття найбільшого інтелектуального змагання України – фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України у 2019 році.
Відрадно, що в числі талановитих дітей був і наш ліцеїст Пінчук Іван, який у складі команди Рівненської МАН був єдиним представником Дубровицького району. Нагадаємо, що на обласному етапі Іван виборов І призове місце в секції «Охорона довкілля», представляючи наукову роботу з актуальної теми збереження ландшафтів Дубровиччини. Також на його рахунку цьогоріч перемога в обласному турнірі юних біологів та призове місце у фінальному етапі всеукраїнської олімпіади з екології.
У фінальному турі конкурсу-захисту МАН Іван успішно подолав три обов’язкові етапи: заочне оцінювання роботи, контрольний зріз з базової дисципліни, захист проекту і в підсумку посів ІІ призове місце (з різницею 1,15 б. від загальної кількості балів І місця), ставши одним із найкращих знавців біології в Україні.
Щиро вітаємо Івана з цим високим досягненням! Його цілеспрямованість та наполегливість, а також розумова потужність гідні поцінування! Попри складнощі, він зумів довести, що усього можна досягти, якщо у тебе є бажання, хист і амбіція. Так, саме дитяча здорова амбіція – надзвичайно потужна сила, бо спонукає шукати і знаходити, вирішувати і відкривати, застосовувати і доводити…
Неймовірно раді за переможця і щиро віримо та сподіваємося, що талант та інтелектуальні можливості нашого ліцеїста стануть ще одним щаблем його успіху!
Особлива вдячність Пінчук Наталії Миколаївні, учителю з багатим досвідом, яка не лише успішно втілює власні ідеї, а й сподвигає своїм позитивним прикладом інших до наукового, творчого зростання та самореалізації. На її рахунку чисельні щорічні перемоги в інтелект-змаганнях різних рівнів. Лише за останні п’ять років 78 вагомих здобутків, з яких 33 перемоги обласного та 10 всеукраїнського етапів. Наталія Миколаївна формує екологічну грамотність учнів, допомагає їм зрозуміти значимість біології та навчає розуміти книгу Життя.
Нехай творчий вогонь відкриттів завжди осяває вам шлях у майбутньому!
Нових ідей, добра та позитивних факторів на дорозі до вершин досконалості!













