Вітаємо директора!
За підписом голови Верховної Ради України А.Парубія від 1 серпня 2018 року наказ № 544-к Грамотою за заслуги перед Українським народом нагороджено директора Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Кушніра Володимира Володимировича!
Прийміть щиросердечні вітання від усього педагогічного колективу ліцею! Це гідна оцінка Вашої плідної діяльності. Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий вклад у розвиток освітнього закладу. Хай доля шле Вам добро, щастя та міцне здоров’я на довгі роки! Подальших професійних злетів та творчої наснаги! Щиро вітаємо та бажаємо натхнення для підкорення нових обріїв!









