Наші ліцеїсти – у числі призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій!
23-24 лютого у м.Рівне відбулася Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій. За перемогу змагались учні загальноосвітніх закладів області. Наш заклад представляли переможці районного етапу, двоє з яких стали призерами:
ІІ місце – Петровець Іван (9-ПМ)
ІІІ місце – Пришко Сергій (ФМ-2)
Підготував переможців учитель інформатики Паламарчук Ю.С.
Вітаємо з перемогою! Зичимо здоров’я, позитиву та оптимізму, а також нових здобутків та звершень!






