Діти – наше майбутнє, діти мають право…
А чи знають наші діти про закони і про відповідальність? 4 грудня в рамках місячника правових знань у Дубровицькому НВК відбулася зустріч учнів 9-ПМ та ФМ-1 класів з інспектором ювенальної превенції Дубровицького відділку поліції Атаманець Вітою Ярославівною. Метою зустрічі було ознайомлення учнів із їхніми процесуальними правами та обов’язками, а також інформування про особливості кримінального провадження щодо неповнолітніх. Учасники освітнього процесу мали можливість поспілкуватися та отримати відповіді на поставлені запитання, дізналися про способи захисту прав неповнолітніх. У ході зустрічі учні зрозуміли, що “незнання законів не звільняє від відповідальності”, впевнились у тому, що будь-яке порушення містить антисуспільний характер, переконалися, що поводити себе треба згідно з моральними нормами, які склалися у суспільстві.







