6 ПМ – за чисте довкілля!
Земля – це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є! І як ми будемо себе у ньому поводити, залежатиме наше життя.
Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великим нещастям, бідами усього людства. У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя у наступних поколіннях. Що ж можемо ми, школярі, зробити для навколишнього середовища? З чого треба почати свої дії Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій ми проживаємо. Саме такі думки стали актуальними для учнів 6-ПМ класу і спонукали їх провести акцію «Ми за чисте довкілля!». Діти разом з вчителями та батьками очищали територію гори Відішова. Час відданий благородній праці приніс усім безмежне задоволення та радість від отриманого результату.
Ми завжди маємо пам’ятати, що Земля не належить нам. Це ми належимо Землі!















