Збережемо планету для майбутніх поколінь
Команда Дубровицького НВК «Ліцей-школа» «Бурштинові краплинки» представила екологічну агітбригаду на районному етапі Всеукраїнського конкурсу – огляду «На нас надіється Земля…».
Учасники переконували присутніх про необхідність збереження природних ресурсів рідного краю. Виступ екокоманди ліцею нікого не залишив байдужим, тому що ми справді намагаємося зберегти нашу планету від екологічної катастрофи.
Оригінальна інсценізація виборола ІІ призове місце з чим ми їх і вітаємо.





























