Тематична лінійка “Кобзареве слово у віках!”
Лінійка, присвячена вшануванню Кобзаря, відбулася у Дубровицькому НВК. Звучали вірші поета, читали авторські поетичні рядки, торкалися струн серця піснеспіви. Шевченко – постать, яка житиме у віках, геній, яким пишаються українці, поет, чиї вірші пророчі й дуже актуальні у наш непростий час. Переможці конкурсу читців-декламаторів “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській” вкотре перегорнули сторінки “Кобзаря” і нагадали слухачам про невмирущу силу поетичних рядків Тараса Шевченка.
Шануймо Кобзаря в цей час,
Пишаймося його величчям –
Боровся довго він за нас,
Коли лилася кров сторіччям.
Хотів він, щоб могли ми жити
У своїй хаті вільній, новій,
І не повинні ми тужити
І лиха бачити безодні.
Не треба нам господського свавілля ,
Ми в своїй хаті будемо панами,
І будемо ми працювати вільно
Й не буде ворожнечі поміж нами.
Панкам лиш владу подавай,
А їм однаково, що з людьми буде,
Лишилось нам: “Як падаєш – вставай”,
Шевченко закликав: “Вставайте, люди!”
Шкода Назар






























