Герої серед нас
Сотні тисяч українських військових, добровольців, волонтерів стали на захист цілісності нашої держави. Батьки проводжали своїх синів, дружини – чоловіків, діти – батьків. Проводжали в самісіньке пекло анти- терористичної операції
Першою хвилею часткової демобілізації до лав української армії були призвані випускники закладу, які ще вчора поряд з нами навчалися, відпочивали, давали поради. Були такими як ми. А сьогодні стали захисниками.
Серед них був наш випускник, винуватець сьогоднішньої урочистого зібрання – Булачок Дмитро Сергійович. Закінчив середню ЗОШ №3, Дубровицький професійний ліцей. Служив в армії, лишився за контрактом у Львівській 80-й аеромобільній бригаді.
8 березня 2014 року вирушив на схід України з десантниками 1-го аеромобільного батальйону. З 14 червня його підрозділ ніс службу біля Луганського аеропорту. Нагороджений Орденом «За Мужність» ІІІ ступеня та Медаллю «За Доблісність»
17 травня 2017 року на урочистій загальноліцейській лінійці за участю голови райдержадміністрації Миколи Петрушка, районного військового комісара Анатолія Білаша та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ніни Стасюк відбулися вручення нагрудного знаку «Учасник АТО» – військовослужбовцю, Дмитру Булачку.
Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі. Українські юнаки повинні бути свідомим, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного села чи міста, де проходило дитинство та юність.































