Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН!
19 лютого на базі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, у якому взяли участь 10 юних дослідників нашого ліцею у 12 наукових секціях.
Наукові дослідження пройшли етап заочного оцінювання з наступним рецензуванням, а учасники – випробування з базових дисциплін та захисту.
Найвищу кількість балів набрали 3 наших ліцеїстів, які і стали переможцями:
ІІІ місце – Юрочко Василина (БХ-2),
секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»,
учитель Пінчук Н.М.
ІІІ місце – Лепуга Анастасія (ПІФ-2),
секція «Німецька мова», учитель Сокол М.Ф.;
ІІІ місце – Рожко Олександр (ФМ-1),
секція «Прикладна математика», учителі Батан О.Г., Островець І.М..
Щиро вітаємо юних науковців та їхніх керівників! Нехай ваші наукові відкриття стануть прологом успішної наукової діяльності у майбутньому! Здоров’я, добра та позитиву!






