VIVAT, юні хіміки!
07 лютого 2017 року на базі Рівненської ЗОШ №11 відбувся обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії. Наш заклад представили шестеро учасників з 8-11 класів. Юні хіміки продемонстрували високу якість своїх знань, склавши гідну конкуренцію іншим учасникам, та здобули п’ять призових місць:
ІІ місце – Климчук Софія, 8-ПМ клас
ІІІ місце – Клюйко Марина, БХ-1; Лясковець Анна, БХ-1; Мунько Валентина, БХ-2; Полюхович Валерія, БХ-2.
Вітаємо учасників з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані науки хімії! Висловлюємо щиру вдячність учителю хімії Ремезюк Тамілі Валеріївні та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача!






