2016 рік

Прізвище, ім’я

по батькові

Навчальний заклад
1. Бордакова Олена Русланівна Коледж в Англії
2. Восінський Федір Ігорович Тернопільський національний економічний університет
3. Голубовська Іванна Василівна Київський національний університет ім. Т.Шевченка
4. Деменко Марія Олександрівна Тернопільський національний економічний університет
5. Ковальчук Анастасія Олександрівна Волинський державний університет ім. Л.Українки
6. Пасько Тетяна Валеріївна РДГУ
7. Петруля Наталія Володимирівна Київський національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова
8. Петрушко Христина Петрівна Київський лінгвістичний університет
9. Пігаль Яна Олександрівна Київський лінгвістичний університет
10. Савич Анна Віталіївна Київський торгово-економічний університет
11. Сахвон Мирослава Русланівна Києво-Могилянська академія
12. Стасюк Софія Олександрівна Тернопільський національний економічний університет
13. Чудік Ірина Русланівна Рівненський університет водного господарства
14. Шеремета Дарина Сергіївна Кам’янець-Подільський інститут
15. Ющик Валерія Ігорівна МЕГУ
16. Яніцький Владислав Ігорович Тернопільський національний економічний університет
17. Янковська Ірина Віталіївна Київський лінгвістичний університет
18. Яременко Ольга Юріївна Київський авіаційний університет
19. Бруцька Вікторія Анатоліївна Рівненський медичний коледж
20. Бруяка Ярослав Миколайович Вінницький національний медичний університет ім. М.Пирогова
21. Гмир Дмитро Сергійович Надслучанський інститут національного університету водного господарства
22. Денисевич Наталія Вікторівна Сарненський професійний ліцей
23. Дерун Тетяна Анатоліївна Рівненський медичний коледж
24. Єрмійчук Юлія Володимирівна Сарненський педагогічний коледж
25. Замашна Вікторія Василівна РДГУ
26. Казимірчик Наталія Миколаївна Київський національний університет харчових технологій
27. Климець Ярослав Васильович Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
28. Колода Ігор Іванович Рівненський медичний коледж
29. Конечна Анна Володимирівна Рівненський професійний ліцей
30. Крупко Павло Васильович Харківський військовий університет
31. Придюк Юлія Олегівна Перукарня м.Дубровиця
32. Романушко Христина Павлівна Рівненський професійний ліцей
33. Серко Ніна Василівна Рівненський медичний коледж
34. Субот Вікторія Олегівна Київський національний університет технологій та дизайну
35. Щур Станіслав Сергійович Львівський національний медичний університет ім. Д.Галицького
36. Андрикевич Діана Юріївна Рівненське музичне училище
37. Бруцький Тарас Васильович Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж
38. Герасимчук Віталій Володимирович Львівський державний університет внутрішніх справ
39. Деркач Денис Сергійович Сарненське вище професійне училище №22
40. Дубінець Роман Васильович Дубровицький професійний ліцей
41. Дука Ольга Павлівна Київський державний університет телекомунікацій
42. Жмура Володимир Олександрович Сарненський аграрний ліцей
43. Кисіль Андрій Валентинович Не працевлаштований
44. Конончук Віталій Анатолійович Дубровицький професійний ліцей
45. Кошин Василь Олександрович Сарненське вище професійне училище №22
46. Крупа Владислав Віталійович Рівненське ВПУ ДПО при МВС України
47. Крупко Давид Володимирович Рівненський державний аграрний коледж
48. Лавор Олег Ігорович Київський торгово-економічний університет
49. Лисак Володимир Миколайович Львівський університет бізнесу і права
50. Попович Юрій Анатолійович Луцький Східно-Європейський університет ім. Л.Українки
51. Романушко Микола Васильович Дубровицький професійний ліцей
52. Романюк Дмитро Олексійович Рівненський професійний ліцей
53. Сидоришина Вікторія Сергіївна Київська національна академія внутрішніх справ
54. Хандарова Христина Сергіївна Галицький коледж ім. В.Чорновола
55. Шанько Надія Олександрівна Не працевлаштована
56. Антонюк Богдан Віталійович Рівненський професійний ліцей
57. Бондар Владислав Михайлович Рівненський національний університет водного господарства та природокористування
58. Бруцький Роман Русланович Національний університет «Львівська політехніка»
59. Васінський Ярослав Олегович Університет бізнесу і адміністрації в Любліні (Польща)
60. Волошина Іванна Вячеславівна Університет державної фіскальної служби України
61. Колода Максим Костянтинович Тернопільський національний економічний університет
62. Лясковець Володимир Валентинович Дубровицький професійний ліцей
63. Меснікович Зоряна Миколаївна Рівненський національний університет водного господарства та природокористування
64. Пінчук Влас Миколайович Тернопільський національний економічний університет
65. Сайчишин Богдан Григорович Тернопільський національний економічний університет
66. Сайчишин Іван Леонідович Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту
67. Семенчук Василь Федорович Коледж економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету
68. Співак Богдан Володимирович Київська національна академія внутрішніх справ
69. Стасюк Людмила Миколаївна Рівненський національний університет водного господарства та природокористування
70. Твардовський Сергій Олександрович Не працевлаштований
71. Турумкулов Владислав Турарович Технічний коледж національного університету водного господарства та природокористування
72. Харкевич Марина Валеріївна Рівненський національний університет водного господарства та природокористування
73. Чудінович Павло Олександрович Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»