– 27.06.1965р.
– Закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки, 1990р.;
– спеціальність – «Географія»;
– кваліфікація – «вчитель географії середньої школи»;
– кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»;
– педагогічне звання – «вчитель-методист»;
– працює вчителем географії;
– нагороди:
- Грамота відділу освіти Дубровицької РДА, 2006р.;
- Грамота управління освіти Рівненської ОДА, 2011р.
– досягнення:
– 2012-2013н.р.
- Всеукраїнська олімпіада з географії (районний етап)Мартинюк Юлія, 10 клас, ІІІ місце; Твердун Марія, 11 клас, ІІІ місце.;
- Всеукраїнський конкурс-захист МАН Твердун Марія, 11 клас, І місце (районний етап), ІІ місце (обласний етап)
– 2013-2014 н.р.
- Всеукраїнська олімпіада з географії (районний етап)- Грейнер Ольга, 8 клас, ІІ місце, Меснікович Анатолій, 10 клас, ІІ місце;
- Всеукраїнський конкурс-захист МАН (районний етап) – Стасюк Софія, 9 клас, І місце, секція «Науки про Землю».
– 2014-2015 н.р.
- Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії (районний етап) Грейнер Ольга – ІІІ місце;
- Всеукраїнський конкурс-захист МАН, секція “Гідрологія” (районний етап) Стасюк Софія – І місце;
- Міжнародна освітня програма GLOBE, проект “Тиждень кліматичних спостережень” (обласний етап) команда – І місце, (Всеукраїнський етап) команда – І місце;
– 2015-2016 н. р.
- Грейнер Ольга Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії (районний етап) – І місце.
– 2016-2017 н.р. – Колода Яна
- Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії (районний етап) – ІІ місце
Рожко Олександр
- Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (районний етап), секція «Прикладна математика» – І місце
- Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (районний етап), секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» – І місце
- Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (обласний етап), секція «Прикладна математика» – ІІІ місце
- 2017 -2018 н.р.
-
Географія Васькевич Марія, 8-СГ Батан О.Г. Районний І Географія Шиш Михайло, 9-СГ Батан О.Г. Районний ІІІ Географія Веленець Валентин, 10-ПМ Батан О.Г. Районний ІІІ Конкурс-захист науково-дослід. робіт МАН Рожко Олександр, ФМ-2 Батан О.Г., Районний І Конкурс-захист науково-дослід. робіт МАН Рожко Олександр, ФМ-2 Батан О.Г., Обласний ІІІ
2019-2020 н. р. –
- Всеукраїнський турнір юних географів (обласний етап) – ІІІ місце
Яцута Вікторія
- Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії(районний етап) – ІІ місце
Васькевич Марія
- Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії (районний етап) – І місце
- Всеукраїнський конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (районний етап), секція «Гідрологія» – І місце
- Всеукраїнський конкурс-захист учнівських науково-дослідницьких робіт МАН (обласний етап), секція «Гідрологія» – ІІІ місце
Колода Дарина
- Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії (районний етап) – ІІІ місце
Волошина Юліанна
- Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії (районний етап) – ІІІ місце
– публікації:
- «Практичні навички учнів як метод пізнавальної діяльності у формі географо-економічних знань», 2007р.;
- «Робота з обдарованими дітьми. З досвіду роботи вчителя», 2011р.