Нагороджені похвальним листом 2019-2020 н.р.

3-І класу:   Васькевича Максима Миколайовича

                   Грицюк Ніку Петрівну

                   Клюйко Анну Олегівну

                   Клюйко Тетяну Віталіївну

                   Карповича Марка Сергійовича

                   Кремера Дениса Дмитровича

                   Кухаревич Дарину Вікторівну

                   Максимовича Максима Вадимовича

                   Оборонову Емілію Андріївну

                   Олексійовця Тимофія В’ячеславовича

                   Остаповець Камілу Русланівну

                   Подіка Станіслава Тарасовича

                   Року Наталію Василівну

                   Трофимюка Андрія Олександровича

                   Хлібович Анастасію Сергіївну

3-А класу:  Давидчука Артема Володимировича

                   Денищич Соломію Володимирівну

                   Коркош Іванну Володимирівну

                   Петровець Юлію Леонідівну

                   Радька Дмитра Андрійовича

                   Твардовську Вероніку Антонівну

                   Терещука Артема Володимировича

                   Царика Матвія Володимировича

4-А класу:  Галушко Емілію Леонідівну

                   Голенок Вікторію Сергіївну

                   Ковальського Іллю Романовича

                   Лясковця Кирила Сергійовича

                   Нагая Павла Петровича

                   Турумкулова Марата Маратовича

4-М класу: Булика Богдана Івановича

                   Буткевича Веніаміна Вікторовича

                   Войтовича Романа Сергійовича

                   Денисюк Ярославу Іванівна

Ляховича Костянтина Ігоровича

                   Томко Евеліну Андріївну

                   Шинкар Мирославу Володимирівну

5-СГ класу: Костюкевич Емілію Володимирівну

                   Нашору Аліну Віталіївну

5-ПМ класу:Гайдиша Максима Вікторовича

                   Галушко Валерію Анатоліївну

                   Коркош Ніку Володимирівну

                   Лавор Вікторію Василівну

                   Мельник Анастасію Миколаївну

                   Мозоль Олександру Анатоліївну

                   Островець Анастасію Павлівну

                   Свиридон Анжеліку Павлівну

                   Такун Вікторію Іванівну

                   Хомич Вікторію Володимирівну

                   Царик Катерину Володимирівну

6-СГ класу: Бордакову Злату Русланівну

                   Буткевич Віталіну Вікторівну

                   Гладку Валерію Володимирівну

                   Дерачиця Святослава Володимировича

                   Климчук Анну Сергіївну

Кондрашину Бориславу Борисівну

                   Лавор Тетяну Василівну

                   Оборонову Марію Андріївну

                   Цабан Каріну Сергіївну

6-ПМ класу:Булачок Олександру Іванівну

                   Денищича Павла Володимировича

                   Ютовець Вікторію Василівну

                   Якубовича Артура Руслановича

7-СГ класу: Колотушу Катерину Андріївну

Котяш Анастасію Ярославівну

                   Черпака Романа Михайловича

7-ПМ класу:Ляшко Лесю Ігорівну

8-СГ класу: Семенчук Юлію Геннадіївну

8-ПМ класу:Буткевич Ольгу Богданівну

                   Гладку Анастасію Олегівну

Колоду Дарину Русланівну

Кренько Богдану Олегівну

Кушніра Олександра Володимировича

Поліщук Вікторію Сергіївну

                   Семеняку Оксану В’ячеславівну

                   Твердун Тетяну Анатоліївну

ФМ-1 класу:Року Ірину Василівну

БХ-1 класу: Буткевич Дарину Богданівну

                   Єсіпко Мирославу Ярославівну

                   Швед Анастасію Володимирівну

І-1 класу:    Васькевич Марію Миколаївну

                   Клюйко Софію В’ячеславівну                   

Осецьку Ярославу Степанівну