Нагороджені похвальним листом 2018-2019 н.р.

3-А класу:  Галушко Емілію Леонідівну

                   Голенок Вікторію Сергіївну

                   Казимірчика Матвія Анатолійовича

                   Ковальського Іллю Романовича

                   Нагая Павла Петровича

                   Турумкулова Марата Маратовича

3-М класу: Денисюк Ярославу Іванівна

Ляховича Костянтина Ігоровича

                   Томко Евеліну Андріївну

4-А класу:  Вечерського Марата Романовича

                   Єлісеєвича Назара Володимировича

                   Корнозевич Дарину Сергіївну

                   Костюкевич Емілію Володимирівну

                   Нашору Аліну Віталіївну

                   Панько Діану Ігорівну

                   Харківець Аліну Станіславівну               

4-М класу: Гайдиша Максима Вікторовича

                   Галушко Валерію Анатоліївну

                   Мельник Анастасію Миколаївну

                   Мозоль Олександру Анатоліївну

                   Островець Анастасію Павлівну

                   Свиридон Анжеліку Павлівну

                   Такун Вікторію Іванівну

                   Хомич Вікторію Володимирівну

                   Царик Катерину Володимирівну

5-СГ класу: Бордакову Злату Русланівну

                   Буткевич Віталіну Вікторівну

                   Дерачиця Святослава Володимировича

                   Гладку Валерію Володимирівну

                   Кондрашину Бориславу Борисівну

                   Климчук Анну Сергіївну

                   Лавор Тетяну Василівну

                   Оборонову Марію Андріївну

                   Цабан Каріну Сергіївну

5-ПМ класу:Булачок Олександру Іванівну

                   Денищича Павла Володимировича

                   Ютовець Вікторію Василівну

6-СГ класу: Колотушу Катерину Андріївну

Котяш Анастасію Ярославівну

                   Михалець Іванну Юріївну

                   Черпака Романа Михайловича

6-ПМ класу:Андрусенко Олесю Віталіївну

                   Бернацького Єгора Ігоровича

                   Верзун Альбіну Миколаївну

Ляшко Лесю Ігорівну

                   Король Олександру Олександрівну

                   Мірко Віталіну Віталіївну

7-СГ класу: Семенчук Юлію Геннадіївну

7-ПМ класу:Буткевич Ольгу Богданівну

                   Гладку Анастасію Олегівну

                   Кренько Богдану Олегівну

Колоду Дарину Русланівну

Кушніра Олександра Володимировича

                   Семеняку Оксану В’ячеславівну

                   Твердун Тетяну Анатоліївну

8-СГ класу: Черпака Івана Михайловича

                   Яцуту Вікторію Вікторівну

8-ПМ класу:Давидчук Анастасію Володимирівну

                    Земляну Олександру Андріївну

                    Родзін Вікторію Сергіївну

ФМ-1 класу:Полюхович Каріну Віталіївну

БХ-1 класу: Бондаренко Єлизавету Сергіївну

                   Делідон Ірину Григорівну

                    Климчук Софію Сергіївну