списки учнiв

СПИСОК учнів 1-А класу (гуманітарного профілю)

1. Булак Матвій Олегович
2. Веленець Тимофій Павлович
3. Гнедько Єва Віталіївна
4. Годунко Дмитрій Миколайович
5. Гомонець Денис Леонідович
6. Дудар Варвара Вячеславівна
7. Іванова Яна Станіславівна
8. Корнозевич Марія Сергіївна
9. Котяй Вероніка Дмитрівна
10. Кузло Владислав Андрійович
11. Лаврович Христина Василівна
12. Левицький Макар Сергійович
13. Мечкало Софія Олегівна
14. Миколайчук Максим Валерійович
15. Мосійчук Евеліна Дмитрівна
16. Омельчук Ілля Миколайович
17. Ромаш Дмитро Сергійович
18. Твердун Богдана Богданівна

СПИСОК учнів 1-М класу (математичного профілю)

1.        Бекасюк Михайло Олександрович
2.        Берестень Ілля Андрійович
3.        Борщ Ольга Василівна
4.        Бугай Каріна Сергіївна
5.        Булачок Дмитро Іванович
6.        Гаврилович Мар′яна Богданівна
7.        Гребеник Тимофій Володимирович
8.        Долід Маргарита Анатоліївна
9.        Дулінець Анастасія Вячеславівна
10.    Дулінець Андрій Вячеславович
11.    Дячок Орест Сергійович
12.    Єсіпова Вікторія Дмитрівна
13.    Єсіпова Олександра Дмитрівна
14.    Колотуша Ангеліна Андріївна
15.    Корнійчук Поліна Олександрівна
16.    Малош Надія Андріївна
17.    Мілецька Іванна Михайлівна
18.    Рабешко Тимур Петрович
19.    Ракович Евеліна Сергіївна
20.    Холодько Юлія Володимирівна
21.    Чикульова Анна Олександрівна
22.    Чирук Андрій Васильович
23.    Шуваріна Дарія Сергіївна
24.    Юрко Дарія Вікторівна

СПИСОК учнів 1-І класу (інтелекту)

1.        Аверін Антон Олександрович
2.        Антонюк Максим Васильович
3.        Войтович Анастасія Сергіївна
4.        Волкомурова Ангеліна Валеріївна
5.        Грицюк Анна Петрівна
6.        Дем’янець Орест Віталійович
7.        Драган Любомир Михайлович
8.        Драган Соломія Михайлівна
9.        Євпак Вікторія Олександрівна
10.    Квіка Ростислав Олександрович
11.    Конончук Емілія Олександрівна
12.    Красько Микита Анатолійович
13.    Красько Уляна Вікторівна
14.    Кренько Христина Сергіївна
15.    Мохаммад Мілана Тареківна
16.    Мунько Аліса Миколаївна
17.    Нашора Софія Володимирівна
18.    Потерайко Максим Олександрович
19.    Трофимюк Дмитро Олександрович
20.    Шугалевич Аріна Іванівна

СПИСОК  учнів 2-А класу (гуманітарного профілю)

1.        Бовгиря Андрій Петрович
2.        Воробей Олександр Петрович
3.        Годунко Валентин Ігорович
4.        Гордієв Артем Андрійович
5.        Дем’янець Адріана Віталіївна
6.        Дем’янець Матвій Олегович
7.        Денисюк Денис Іванович
8.        Жмура Вікторія Дмитрівна
9.        Колода Андрій Русланович
10.    Колода Вікторія Володимирівна
11.    Коржик Соломія Юріївна
12.    Костюкевич Кирил Володимирович
13.    Котяй Поліна Володимирівна
14.    Котяш Дмитро Сергійович
15.    Кохно Катерина Миколаївна
16.    Левкович Олександра Василівна
17.    Місяйло Мар’ян Михайлович
18.    Мойсієвич Ярослав Романович
19.    Осецька Уляна Степанівна
20.    Панчук Любов Вадимівна
21.    Семенюк Назар Віталійович
22.    Серко Даниїл Олексійович
23.    Серко Іван Володимирович
24.    Смолянець Катерина Анатоліївна
25.    Турумкулова Злата Маратівна
26.    Фурсович Анна Василівна
27.    Чирук Валерія Володимирівна

СПИСОК  учнів 2-М класу (математичного профілю)

1.        Батан Дарина Сергіївна
2.        Вишневська Катерина Сергіївна
3.        Войтович Валерія Вікторівна
4.        Галушко Арсен Леонідович
5.        Годунко Дмитро Олексійович
6.        Грейнер Марта Вадимівна
7.        Діжурко Дарина Олегівна
8.        Жакун Дмитро Ігорович
9.        Ковтунович Владислав Анатолійович
10.    Костюкевич Діана Миколаївна
11.    Костючок Олександра Ігорівна
12.    Лаврович Ілона Василівна
13.    Масюк Марко Юрійович
14.    Мечкало Ярослав Олегович
15.    Музичко Назар Артемович
16.    Найденко Владислав Сергійович
17.    Остапчук Максим Андрійович
18.    Петровець Іван Олегович
19.    Попенко Макар Миколайович
20.    Пришко Евеліна Віталіївна
21.    Родзін Андрій Сергійович
22.    Секо Ольга Олександрівна
23.    Сорока Кирило Едуардович
24.    Шах Мілана Володимирівна

СПИСОК учнів 3-А класу (гуманітарного профілю)

1.        Вабіщевич Анастасія Ярославівна
2.        Войтович Артем Сергійович
3.        Гладкий Костянтин Сергійович
4.        Давидчук Артем Володимирович
5.        Денищич Соломія Володимирівна
6.        Долід Дарина Анатоліївна
7.        Долюк Дмитро Іванович
8.        Дубінець Владислав Вадимович
9.        Дука Дарина Павлівна
10.    Загоровський Валентин Михайлович
11.    Конончук Андрій Леонідович
12.    Красько Тетяна Петрівна
13.    Лозейко Ангеліна Віталіївна
14.    Люліч Максим Володимирович
15.    Лясковець Дмитро Дмитрович
16.    Мотрій Ілля Петрович
17.    Нашора Анастасія Віталіївна
18.    Петровець Юлія Леонідівна
19.    Петрушко Гліб Олександрович
20.    Радько Дмитро Андрійович
21.    Твардовська Вероніка Антонівна
22.    Терещук Артем Володимирович
23.    Царик Матвій Володимирович
24.    Швед Олександра Андріївна

СПИСОК учнів 3-І класу (інтелекту)

1. Васькевич Максим Миколайович
2. Годунко Денис Андрійович
3. Грицюк Ніка Петрівна
4. Давидчук Євгеній Сергійович
5. Захарчук Єгор Ігорович
6. Карпович Марк Сергійович
7. Клюйко Анна Олегівна
8. Клюйко Тетяна Віталіївна
9. Кремер Денис Дмитрович
10. Кухаревич Дарина Вікторівна
11. Легкий Станіслав Анатолійович
12. Майданюк Ангеліна Анатоліївна
13. Максимович максим Вадимович
14. Мерзін Ангеліна Романівна
15. Місько Олександра Павлівна
16. Оборонова Емілія Андріївна
17. Овчарова Богдана Володимирівна
18. Олексійовець Тимофій В’ячеславович
19. Остаповець Каміла Русланівна
20. Подік Станіслав Тарасович
21. Рока Наталія Василівна
22. Сайчишин Аліна Миколаївна
23. Трофимюк Андрій Олександрович
24. Хлібович Анастасія Сергіївна
25. Царик Софія Василівна

СПИСОК  учнів 4-А класу (гуманітарного профілю)

1.        Алєксєєва Іванна Вадимівна
2.        Барановська Ада Олександрівна
3.        Галушко Емілія Леонідівна
4.        Годунко Матвій Володимирович
5.        Голенок Вікторія Сергіївна
6.        Гуз Максим Миколайович
7.        Казимірчик Матвій Анатолійович
8.        Киреєв Микита Миколайович
9.        Ковальський Ілля Романович
10.    Кузнець Владислав Сергійович
11.    Лозейко Станіслав Віталійович
12.    Лясковець Кирил Сергійович
13.    Майданюк Олександр Анатолійович
14.    Нагай Павло Петрович
15.    Нашора Володимир Володимирович
16.    Паращак Назар Романович
17.    Перішко Ілона Петрівна
18.    Погуліч Мар’яна Ростиславівна
19.    Салівонова Вероніка Петрівна
20.    Скаржинець Ілля Сергійович
21.    Турумкулов Марат Маратович
22.    Харкевич Олександр Іванович
23.    Холодько Аліна Іванівна
24.    Царук Софія Леонідівна
25.    Чернюк Аліна Леонідівна
26.    Юркевіч Вероніка Юріївна
27.    Юрко Софія Дмитрівна
28.    Якубович Анастасія Романівна

СПИСОК учнів 4-М класу (математичного профілю)

1.        Булик Богдан Іванович
2.        Буткевич Веніамін Вікторович
3.        Войтович Роман Сергійович
4.        Годунко Назар Олексійович
5.        Денисюк Ярослава Іванівна
6.        Конончук Назар Олександрович
7.        Кохтюк Тимофій Богданович
8.        Красько Іван Ігорович
9.        Лавор Станіслав Ігорович
10.    Ляхович Костянтин Ігорович
11.    Максимович Олександра Сергіївна
12.    Місяйло Вероніка Михайлівна
13.    Олексієвець Надія Русланівна
14.    Остапчук Костянтин Романович
15.    Подік Назар Віталійович
16.    Томко Евеліна Андріївна
17.    Шинкар Мирослава Володимирівна
18.    Ярмошевич Дарина Анатоліївна

СПИСОК  учнів 5-ПМ класу (природничо-математичного профілю)

1.        Бекасюк Максим Олександрович
2.        Бруцький Олексій Сергійович
3.        Войтович Олександр Віталійович
4.        Гайдиш Максим Вікторович
5.        Галушко Валерія Анатоліївна
6.        Денищич Давид Володимирович
7.        Качаровський Владислав Олександрович
8.        Красько Данило Ярославович
9.        Красько Тарас Дмитрович
10.    Лавор Вікторія Василівна
11.    Лось Ілля Юрійович
12.    Лось Роман Юрійович
13.    Маркевич Соломія Олегівна
14.    Мельник Анастасія Миколаївна
15.    Мозоль Олександра Анатоліївна
16.    Нагорняк Тарас Миколайович
17.    Новик Ярослав Олександрович
18.    Островець Анастасія Павлівна
19.    Самолюк Іван Миколайович
20.    Свиридон Анжеліка Павлівна
21.    Такун Вікторія Іванівна
22.    Углік Станіслав Юрійович
23.    Хомич Вікторія Володимирівна
24.    Царик Катерина Володимирівна
25.    Чирук Анастасія Леонідівна
26.    Щур Назарій Євгенійович

СПИСОК учнів 5-СГ класу (суспільно-гуманітарного профілю)

1.        Болванець Іванна Андріївна
2.        Велика Софія Олександрівна
3.        Велінець Діана Миколаївна
4.        Вечерський Марат Романович
5.        Годунко Владислав Вадимович
6.        Годунко Саміра Юріївна
7.        Дудар Софія Вячеславівна
8.        Єлісеєвич Назар Володимирович
9.        Корнозевич Дарія Сергіївна
10.    Костюкевич Емілія Володимирівна
11.    Кощей Ангеліна Вадимівна
12.    Красько Ангеліна Олександрівна
13.    Красько Святослав Олександрович
14.    Льговська Аліна Сергіївна
15.    Мосійчук Софія Сергіївна
16.    Нашора Аліна Віталіївна
17.    Островець Анастасія Олександрівна
18.    Панько Діана Ігорівна
19.    Потерайко Вікторія Олександрівна
20.    Салівонова Вікторія Миколаївна
21.    Фрідріх Андрій Юрійович
22.    Харківець Аліна Станіславівна
23.    Харченко Дарина Сергіївна
24.    Чехлатова Анастасія Вадимівна
25.    Шуваріна Владислава Андріївна
26.    Янковська Ангеліна Антонівна

СПИСОК учнів 6-ПМ класу (природничо-математичного профілю)

1.        Антосюк Ярослав Сергійович
2.        Білець Анастасія Олегівна
3.        Булачок Олександра Іванівна
4.        Войтович Назарій Сергійович
5.        Денищич Павло Володимирович
6.        Діжурко Денис Миколайович
7.        Дука Мирослава Павлівна
8.        Жовта Олександра Сергіївна
9.        Клюйко Олеся Олегівна
10.    Красько Назарій Валерійович
11.    Красько Нікіта Адамович
12.    Курач Тарас Олегович
13.    Левкович Владислав Юрійович
14.    Міклух Денис Олександрович
15.    Мосійчук Ян Мирославович
16.    Найденко Маргарита Сергіївна
17.    Сокол Анна Русланівна
18.    Соя Богдан Вадимович
19.    Томко Ярослав Олександрович
20.    Щербакова Ірина Святославівна
21.    Ютовець Вікторія Василівна
22.    Якубович Артур Русланович
23.    Яцковець Богдана Миколаївна

СПИСОК учнів 6-СГ класу (суспільно-гуманітарного профілю)

1.        Алєксєєва Вікторія Вадимівна
2.        Бандура Каміла Миколаївна
3.        Батан Наталія Вікторівна
4.        Бордакова Злата Русланівна
5.        Буткевич Віталіна Вікторівна
6.        Гладка Валерія Володимирівна
7.        Дерачиць Святослав Володимирович
8.        Касімов Дмитро Олександрович
9.        Кедрук Петро В’ячеславович
10.    Климчук Анна Сергіївна
11.    Кондрашина Борислава Борисівна
12.    Конончук Мирослава Василівна
13.    Кощей Вероніка Вадимівна
14.    Красько Андрій Васильович
15.    Лавор Тетяна Василівна
16.    Легкий Назар Ярославович
17.    Музичко Віктор Артемович
18.    Оборонова Марія Андріївна
19.    Серко Богдан Русланович
20.    Твердун Ірина Олегівна
21.    Тимошок Ульяна Віталіївна
22.    Цабан Карина Сергіївна
23.    Чернюк Лілія Леонідівна
24.    Ярмошевич Андрій Олександрович

СПИСОК учнів 7-ПМ класу (природничо-математичного профілю)

1.        Андрусенко Олеся Віталіївна
2.        Антикало Іванна Іванівна
3.        Бернацький Єгор Ігорович
4.        Верзун Альбіна Миколаївна
5.        Деркі Амір Насімович
6.        Дячук Олексій Ігорович
7.        Жмура Максим Олександрович
8.        Іванов Олександр Станіславович
9.        Колода Ярослав Михайлович
10.    Король Олександра Олександрівна
11.    Котяй Володимир Володимирович
12.    Лось Дмитро Олександрович
13.    Ляшко Леся Ігорівна
14.    Мартинчик Вікторія Мирославівна
15.    Мишук Вікторія Віталіївна
16.    Мірко Віталіна Віталіївна
17.    Нагай Катерина Петрівна
18.    Наумець Руслан Андрійович
19.    Островець Юрій Сергійович
20.    Поліщук Тетяна Сергіївна
21.    Ракович Артем Сергійович
22.    Свиридон Денис Павлович
23.    Соя Леонід Сергійович
24.    Стельмах Михайло Анатолійович
25.    Холодько Ярослав Сергійович
26.    Чирук Олександр Васильович

СПИСОК  учнів 7-СГ класу (суспільно-гуманітарного профілю)

1.        Андрієвський Максим Сергійович
2.        Бернацька Ольга Сергіївна
3.        Денисюк Роман Іванович
4.        Дука Владислав Ярославович
5.        Загоровська Анна Михайлівна
6.        Карпа Наталія Ігорівна
7.        Колотуша Катерина Андріївна
8.        Котяш Анастасія Ярославівна
9.        Красько Софія Анатоліївна
10.    Левицький Нікіта Сергійович
11.    Мамелі Каусар Ісмаілівна
12.    Масюк Давид Юрійович
13.    Михалець Іванна Юріївна
14.    Мунько Анастасія Антонівна
15.    Патрикей Софія  Юріївна
16.    Петрушко Катерина Олександрівна
17.    Подранецький Роман Олександрович
18.    Рабешко Юлія Петрівна
19.    Резанович Артем Вікторович
20.    Слободзян Михайло Михайлович
21.    Столярчук Богдана Олексіївна
22.    Хомич Валентин Вікторович
23.    Черпак Роман Михайлович
24.    Швед Нікіта Андрійович
25.    Шинкар Денис Володимирович
26.    Язепчук Давид Михайлович

СПИСОК  учнів 8-ПМ класу (природничо-математичного профілю)

1.        Буткевич Ольга Богданівна
2.        Гайдиш Назарій Ігорович
3.        Гладка Анастасія Олегівна
4.        Годунко Станіслав Анатолійович
5.        Гудак Олена Ігорівна
6.        Довганюк Альбіна Мар’янівна
7.        Драган Божена Михайлівна
8.        Драка Назарій Костянтинович
9.        Дубінець Ілля Васильович
10.    Дука Анатолій Ярославович
11.    Казимірчик Євгеній Анатолійович
12.    Карпович Дарина Олександрівна
13.    Колода Дарина Русланівна
14.    Кренько Богдана Олегівна
15.    Кушнір Олександр Володимирович
16.    Лавор Михайло Ігорович
17.    Лясковець Олександр Ігорович
18.    Момонт Дмитро Васильович
19.    Мосійчук Микола Володимирович
20.    Мунько Кирило Миколайович
21.    Поліщук Вікторія Сергіївна
22.    Ромаш Вікторія Русланівна
23.    Семеняка Оксана В’ячеславівна
24.    Твердун Тетяна Анатоліївна
25.    Томко Назар Віталійович
26.    Шанько Вікторія Олександрівна
27.    Шиловець Микола Володимирович
28.    Шишов Денис Іванович
29.    Ярощук Анастасія Анатоліївна

СПИСОК учнів 8-СГ класу (суспільно-гуманітарного профілю)

1.        Васінська Юлія Олегівна
2.        Герасимчук Борислав Андрійович
3.        Грицан Данило Сергійович
4.        Золотаревич Анастасія Вікторівна
5.        Кібук Кирило Анатолійович
6.        Колєснікова Олександра Станіславівна
7.        Конончук Оксана Миколаївна
8.        Котяш Ілля В’ячеславович
9.        Лосік Анастасія Олегівна
10.    Малафей Олександра Олександрівна
11.    Матвієнко Дарина Вікторівна
12.    Мельник Ігор Олександрович
13.    Миколайчук Олег Валерійович
14.    Місяйло Ангеліна Михайлівна
15.    Остаповець Максим Русланович
16.    Панасюк Олександра Олексіївна
17.    Радченко Денис Геннадійович
18.    Сайчишин Каріна Миколаївна
19.    Семенчук Юлія Геннадіївна
20.    Твердун Алла Олегівна
21.    Ткач Олександр Олександрович
22.    Цупа Назар Іванович
23.    Ясак Яна Миколаївна

СПИСОК  учнів 9-ПМ класу (природничо-математичного профілю)

1.        Бабан Валентин Васильович
2.        Белеля Павло Петрович
3.        Гайдиш Вероніка Олександрівна
4.        Давидчук Анастасія Володимирівна
5.        Денищич Ігор Володимирович
6.        Дячук Назар Ігорович
7.        Земляна Олександра Андріївна
8.        Копоть Олександр Васильович
9.        Коржик Андрій Іванович
10.    Костючок Андрій Сергійович
11.    Лось Вікторія Олександрівна
12.    Малюк Андрій Юрійович
13.    Мартинчик Анастасія Русланівна
14.    Пришко Андрій Миколайович
15.    Родзін Вікторія Сергіївна
16.    Сайчишина Віка Олександрівна
17.    Сахвон Сергій Русланович
18.    Сімаченко Роман Федорович
19.    Твердун Оксана Олегівна
20.    Хомич Олександра Вікторівна
21.    Хомич Софія Володимирівна
22.    Швед Анастасія Андріївна

СПИСОК учнів 9-СГ класу (суспільно-гуманітарного профілю)

1.        Вінтюк Діана Олександрівна
2.        Годунко Руслана Олексіївна
3.        Давидюк Анастасія Русланівна
4.        Захарчук Андрій Ігорович
5.        Захарчук Ярослав Олександрович
6.        Кибук Олександр Олегович
7.        Клімчик Евеліна Вікторівна
8.        Клюйко Назар Олегович
9.        Ковальська Анна Романівна
10.    Колода Вікторія Сергіївна
11.    Кренько Роман Сергійович
12.    Кузеванов Назар Іванович
13.    Легкий Дмитро Сергійович
14.    Марич Ілона Олександрівна
15.    Мотрій Юлія Петрівна
16.    Павловець Катерина Віталіївна
17.    Перішко Вікторія Петрівна
18.    Пришко Наталія-Кароліна Томашівна
19.    Сіденко Анастасія Олександрівна
20.    Соцкова Карина Русланівна
21.    Черпак Іван Михайлович
22.    Шиловець Катерина Володимирівна
23.    Ярмошевич Максим Русланович
24.    Яцковець Христина Олегівна
25.    Яцута Вікторія Вікторівна

Список учнів 10-БХ-1 класу (хіміко-біологічного профілю)

1.        Буткевич Дарина Богданівна
2.        Гаврилович Максим Валентинович
3.        Гмир Мирослава Сергіївна
4.        Грицевич Лілія Русланівна
5.        Денищич Валерія Володимирівна
6.        Єсіпко Мирослава Ярославівна
7.        Камінський Павло Олександрович
8.        Остаповець Олександр Володимирович
9.        Пінчук Софія Миколаївна
10.    Попов Назар Андрійович
11.    Савченко Поліна Валентинівна
12.    Серко Володимир Валентинович
13.    Сірко Дарина Ігорівна
14.    Швед Анастасія Володимирівна

СПИСОК учнів 10-І-1 класу (історичного профілю)

1.        Васькевич Марія Миколаївна
2.        Восінська Яна Анатоліівна
3.        Герасимчук Артем Вікторович
4.        Грейнер Валерія Вадимівна
5.        Дубінець Яна Вадимівна
6.        Дячук Олександра Геннадіївна
7.        Жакун Назарій Сергійович
8.        Кавтіашвілі Вікторія Арчилівна
9.        Клюйко Софія В’ячеславівна
10.    Кренько Назарій Сергійович
11.    Ласкевич Анна Михайлівна
12.    Маркевич Тарас Олегович
13.    Мартинчик Олександр Віталійович
14.    Музичко Мирослава Михайлівна
15.    Осецька Ярослава Степанівна
16.    Остапович Софія Вікторівна
17.    Панчук Микола Вадимович
18.    Парчук Таїсія Іванівна
19.    Попко Ірина Сергіївна
20.    Романушко Олексій Миколайович
21.    Таборовець Галина Володимирівна
22.    Хомич Валерія Олександрівна
23.    Шинкар Уляна Володимирівна

СПИСОК учнів 10-ФМ-1 класу (фізико-математичного профілю)

1.        Антосюк Ольга Анатоліївна
2.        Бобик Андрій Володимирович
3.        Вінтюк Антон Олегович
4.        Делідон Олександр Васильович
5.        Долич Софія Русланівна
6.        Дука Давид Павлович
7.        Золотаревич Дмитро Сергійович
8.        Клюйко Богдан Олегович
9.        Клюйко Олександр Віталійович
10.    Колесник Ольга Іванівна
11.    Кулік Мирослава Олексіївна
12.    Лущик Олександр В’ячеславович
13.    Мазур Ярослав Олександрович
14.    Марич Станіслав Олександрович
15.    Михалець Олег Юрійович
16.    Музичко Дмитрій Миколайович
17.    Ожилевський Роман Станіславович
18.    Отупор Наталія Володимирівна
19.    Петровець Іван Леонідович
20.    Петрович Михайло Іванович
21.    Поліщук Яна Андріївна
22.    Пришко Валентина Андріївна
23.    Рока Ірина Василівна
24.    Шишов Олександр Іванович

СПИСОК учнів 11-БХ-2 класу (хіміко-біологічного профілю)

1.        Бондаренко Єлизавета Сергіївна
2.        Вергун Кароліна Дмитрівна
3.        Вишневська Юлія Петрівна
4.        Галабурда Анастасія Ігорівна
5.        Герасимчук Христина Володимирівна
6.        Делідон Ірина Григорівна
7.        Климчук Софія Сергіївна
8.        Колядич Олена Андріївна
9.        Крупко Дарина Сергіївна
10.    Левкович Яна Юріївна
11.    Лясковець Владислава Олександрівна
12.    Островець Анна Павлівна
13.    Покидько Анастасія Олександрівна
14.    Трофимов Богдан Миколайович
15.    Турук Оксана Дмитрівна
16.    Чайковська Надія Василівна
17.    Шиш Михайло Миколайович

СПИСОК учнів 11-І-2 класу (історичного профілю)

1.        Антосюк Дарина Сергіївна
2.        Гладкий Максим Миколайович
3.        Івашин Олександр Володимирович
4.        Колода Яна Русланівна
5.        Костюк Валентин Ігорович
6.        Місюра Вікторія Василівна
7.        Петрович Діана Василівна
8.        Радько Діана Андріївна
9.        Семенчук Павло Геннадійович
10.    Соцкова Вероніка Русланівна
11.    Таборовець Анна Сергіївна
12.    Язепчук Вячеслав Михайлович
13.    Ярмоліч Ольга Іванівна
14.    Ярмошевич Ірина Вадимівна

СПИСОК учнів 11-ФМ-2 класу (фізико-математичного профілю)

1.        Бобіков Віталій Дмитрович
2.        Волошина Юліанна Вячеславівна
3.        Гайдиш Владислав Анатолійович
4.        Герасимчук Олександра Андріївна
5.        Кобзар Іван Олександрович
6.        Котяш Наталія Олександрівна
7.        Красько Микола Григорович
8.        Ліпінський Ярослав Богданович
9.        Мартинчик Андрій Мирославович
10.    Мунько Світлана Вадимівна
11.    Надольська Софія Андріївна
12.    Пляшко Тимофій Вікторович
13.    Полюхович Каріна Віталіївна
14.    Турук Софія Миколаївна