Досягнення 2018-2019

Досягнення ліцеїстів у спортивних турнірах та змаганнях

2018-2019 н.р.

Антосюк Ольга, 9-ПМ

  • І місце – районна Спартакіада з легкої атлетики, «біг 100 м»
  • ІІ місце – спортивний туризм та спортивне орієнтування
  • ІІІ місце – обласна Спартакіада з легкої атлетики серед школярів, «естафета 4х100»

Бернацький Єгор, 6-ПМ

  • ІІ місце – Міжобласний турнір з міні-футболу
  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»
  • Учасник  Міжнародних турнірів з футболу
  • Капітан збірної дитячої футбольної команди району

Бруяка Віталій, І-2

  • ІІ місце – спортивний туризм та спортивне орієнтування
  • ІІ місце – районна Спартакіада з баскетболу серед школярів
  • І місце – Турнір з футболу серед збірних команд до Дня Святої Покрови

Голяка Олександр, І-2

  • ІІ місце – районна Спартакіада з легкої атлетики, «штовхання ядра»
  • І місце – Турнір з футболу серед збірних команд до Дня Святої Покрови
  • Чемпіон відкритого турніру з футболу «Пролісок -2018» серед дорослих команд

Дубінець Андрій, 9-СГ

  • І місце – районна Спартакіада з легкої атлетики, «біг 400 м»
  • ІІ місце – районна Спартакіада з легкої атлетики, «естафета 4х100»
  • учасник обласної Спартакіади з легкої атлетики серед школярів

Колода Олександр, І-2

  • І місце – Всеукраїнська гра «Джура-прикордонник», пейнтбол
  • ІІ місце – спортивний туризм та спортивне орієнтування
  • ІІ місце – районна Спартакіада з баскетболу серед школярів

Котяй Володимир, 6-ПМ

  • ІІ місце – Міжобласний турнір з міні-футболу
  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»
  • Учасник  Міжнародних турнірів з футболу
  • Гравець збірної дитячої футбольної команди району

Красько Нікіта, 5-ПМ

  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»
  • Гравець збірної дитячої футбольної команди району

Ліпінський Ярослав, ФМ-1

  • І місце – Турнір з футболу серед збірних команд до Дня Святої Покрови
  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»
  • Учасник  Міжнародних турнірів з футболу
  • Гравець збірної дитячої футбольної команди району
  • Чемпіон відкритого турніру з футболу «Пролісок -2018» серед дорослих команд

Легкий Ярослав, ПМ-2

  • ІІ місце – районна Спартакіада з баскетболу серед школярів
  • І місце – Турнір з футболу серед збірних команд до Дня Святої Покрови

Лось Дмитро, 6-ПМ

  • ІІ місце – Міжобласний турнір з міні-футболу
  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»
  • Учасник  Міжнародних турнірів з футболу
  • Гравець збірної дитячої футбольної команди району

Мартинчик Андрій, ФМ-1

  • ІІ місце – районні змагання з настільного тенісу

Мисько Віталій, І-2

  • ІІ місце – районна Спартакіада з легкої атлетики, «естафета 4х100»
  • ІІ місце – спортивний туризм та спортивне орієнтування
  • ІІІ місце – районна Спартакіада з легкої атлетики, «біг 100 м»
  • І місце – Турнір з футболу серед збірних команд до Дня Святої Покрови
  • Чемпіон відкритого турніру з футболу «Пролісок -2018» серед дорослих команд
  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»

Мойсієвич Ростислав, ПМ-2

  • ІІІ місце – обласна Спартакіада з футболу
  • І місце – Турнір з футболу серед збірних команд до Дня Святої Покрови

Остаповець Максим, 7-СГ

  • ІІ місце – Міжобласний турнір з міні-футболу
  • Переможець обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»
  • Учасник  Міжнародних турнірів з футболу
  • Гравець збірної дитячої футбольної команди району

Сухович Денис, І-2

  • І місце – районна Спартакіада з легкої атлетики, «штовхання ядра»
  • І місце – Турнір з футболу серед збірних команд до Дня Святої Покрови
  • Чемпіон відкритого турніру з футболу «Пролісок -2018» серед дорослих команд
  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»

Соя Леонід, 6-ПМ

  • ІІ місце – Міжобласний турнір з міні-футболу
  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»
  • Учасник  Міжнародних турнірів з футболу
  • Гравець збірної дитячої футбольної команди району

Соя Богдан, 5-ПМ

  • ІІ місце – Міжобласний турнір з міні-футболу
  • Фіналіст обласних змагань з футболу на приз  клубу «Шкіряний м’яч»
  • Учасник  Міжнародних турнірів з футболу
  • Воротар збірної дитячої футбольної команди району

Пінчук Сергій, ПМ-2

  • І місце – Всеукраїнська гра «Джура-прикордонник», пейнтбол
  • ІІ місце – районна Спартакіада з легкої атлетики, «естафета 4х100»
  • ІІ місце – районна Спартакіада з баскетболу серед школярів
  • І місце – Турнір з футболу серед збірних команд до Дня Святої Покрови

Шах Леся, ПМ-2

  • І місце – Всеукраїнська гра «Джура-прикордонник», пейнтбол