Випускники 2018 рік

Прізвище, ім’я

по батькові

Навчальний заклад Примітка
1.        Буткевич Ганна Юріївна КПІ державна
2.        Долюк Володимир Іванович Тернопільський економічний університет державна
3.        Дудник Станіслав Миколайович МЕГУ контракт
4.        Краєвський Олександр Іванович МЕГУ контракт
5.        Легкий Олександр Васильович Національний університет водного господарства та водокористування контракт
6.        Мельничук Ірина Русланівна Київський аграрний університет державна
7.        Петрушко Дмитро Миколайович Національний університет водного господарства та водокористування державна
8.        Пінчук Юрій Валерійович Київський авіаційний університет контракт
9.        Потер Святослав Григорович Київський авіаційний університет державна
10.    Рожко Олександр Антонович Волинський державний університет державна
11.    Розанович Сергій Анатолійович Київський авіаційний університет державна
12.    Серко Владислав Васильович Київський авіаційний університет державна
13.    Стельмах Роман Анатолійович КПІ державна
14.    Торчило Дмитро Ігорович Київський авіаційний університет державна
15.    Чудінович Іван Васильович Національний університет водного господарства та водокористування державна
16.    Буткевич Валентин Миколайович Польща контракт
17.    Годунко Валерія Ігорівна КУП контракт
18.    Годунко Ярослав Віталійович Городок училище  
19.    Долич Віктор Русланович ЛНУ Франка державна
20.    Кепин Софія Миколаївна Рівненський професійний ліцей державна
21.    Комнацький Роман Анатолійович МГУ контракт
22.    Красько Іванна Іванівна Національний авіаційний університет контракт
23.    Міляр Валентина Володимирівна РДБМК державна
24.    Молчанович Аліна Володимирівна ТНПУ державна
25.    Ососкало Євген Миколайович ТНЕУ контракт
26.    Позняк Наталія Іванівна Національний педагогічний університет Драгоманова державна
27.    Польовий Ярослав Васильович Острозька академія контракт
28.    Пупенко Тетяна Юріївна Вище професійне училище державна
29.    Сайчишина Тетяна Василівна Національний авіаційний університет контракт
30.    Співак Марія Володимирівна Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет контракт
31.    Субот Григорій Олегович АПСВіТ контракт
32.    Таборовець Надія Сергіївна РДГУ контракт
33.    Череповська Юлія Валеріївна Таврійський Вернадського державна
34.    Чирук Аліна Володимирівна НУГіП контракт
35.    Шинкар Інна Анатоліївна Рівненський професійний ліцей державна
36.    Шкода Назар Олександрович Львівський державний університет внутрішніх справ державна
37.    Яцковець Анастасія Олегівна ЛНУ Франка контракт
38.    Бойко Ганна Михайлівна Ужгородський національний університет державна
39.    Гребіневич Яна Іванівна Львівський національний університет ветеринарної медицини державна
40.    Карпа Яна Ігорівна Львівський національний університет ветеринарної медицини державна
41.    Кліценко Іванна Костянтинівна Тернопільський державний медичний університет державна
42.    Клюйко Марина Вячеславівна Тернопільський державний медичний університет державна
43.    Кондрашина Наталія Борисівна Київський національний торговельно-економічний університет контракт
44.    Кохно Дарина Миколаївна Івано-Франківський національний медичний університет державна
45.    Лясковець Анна Ігорівна Тернопільський державний медичний університет державна
46.    Момонт Олександра Василівна Полтавська Українська медична стоматологічна академія державна
47.    Павловець Іванна Олександрівна Львівський національний університет ветеринарної медицини державна
48.    Семеняка Роман В’ячеславович Київський національний університет технологій та дизайну контракт
49.    Серко Іван Валентинович Львівський національний медичний університет державна
50.    Серко Микола Миколайович Тернопільський державний медичний університет державна
51.    Сірко Станіслав Володимирович Тернопільський державний медичний університет державна
52.    Таборовець Катерина Сергіївна Макарівський медичний коледж державна
53.    Твардовська Надія Антонівна Тернопільський національний педагогічний університет державна
54.    Тимошок Людмила Анатоліївна Тернопільський державний медичний університет контракт
55.    Улітко Валентина Михайлівна Рівненський коледж економіки та бізнесу контракт
56.    Шпаковська Марія Василівна Тернопільський державний медичний університет контракт
57.    Юдко Олександра Михайлівна Кременчуцький медичний коледж державна
58.    Янковський Максим Павлович Тернопільський державний медичний університет державна