Списки учнів 2018-2019 рік

 Розпорядженням голови Дубровицької  районної державної адміністрації

10.05.2018 року  № 98

«Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів Дубровицького району»,

  • Закріпити за Дубровицьким навчально-виховним комплексом «Ліцей-школа» вулиці, як територію обслуговування:

Воробинська, № 1-23,2-20

Прирічкова

Набережна

Червоного Хреста

Крива

Миру № 10-62, 5-57

Спортивна

пров. Краєзнавців

Шкільна №1-11

Березова № 1-115,2-100

Шевченка №1-47, 2-34

Івана Франка

Поштова

Братів Конончуків

Колодязьна

Богдана Хмельницького

Макарівська

Поліська

Комунальна

Селиця

пров. Комунальний

пров. Макарівський

Артеменка 30а,30б, 32а,32б

Гагаріна

Травнева

Вокзальна

Залізнична

Володимирська

 

  Наказ   «Про зарахування учнів до 1 класу» 31.05.2018 року №98

1-А клас

Класовод  Горун Галина Володимирівна 

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові  
 
1.       Cубот  
2.       Бовгиря  
3.       Воробей  
4.       Годунко В.  
5.       Гордієв  
6.       Дем’янець А.  
7.       Дем’янець М.  
8.       Денисюк  
9.       Жмура  
10.   Колода А.  
11.   Колода В.  
12.   Коржик  
13.   Костюкевич  
14.   Котяй  
15.   Котяш  
16.   Кохно  
17.   Левкович  
18.   Малафей  
19.   Місяйло  
20.   Мойсієвич  
21.   Осецька  
22.   Панчук  
23.   Семенюк  
24.   Серко  
25.   Смолянець  
26.   Турумкулова  
27.   Фурсович  
28.   Чирук  
29.   Ярмошевич  
30.   Серко  

Вільних місць – 0

1-М клас

Класовод Буткевич Тамара Петрівна 

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові  
 
1 Батан  
2 Белеля  
3 Вишневська  
4 Войтович  
5 Галушко  
6 Годунко Д.  
7 Грейнер  
8 Діжурко  
9 Жакун  
     10 Ковтунович  
11 Костюкевич  
12 Костючок  
13 Лаврович  
14 Масюк  
15 Мечкало  
16 Музичко  
17 Найденко  
18 Остапчук  
19 Петровець  
20 Попенко  
21 Родзін  
22 Секо  
23 Сорока  
24 Турович  
25 Янишин  
26 Пришко  

Вільних місць – 4

 

Переведені до 2-А класу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові  
 
1.       Вабіщевич  
2.       Войтович  
3.       Гладкий  
4.       Давидчук  
5.       Денищич  
6.       Долюк  
7.       Дука  
8.       Конончук  
9.       Красько  
10.   Легка  
11.   Лозейко  
12.   Люліч  
13.   Лясковець  
14.   Мотрій  
15.   Нашора  
16.   Петровець  
17.   Петрушко  
18.   Радько  
19.   Роза  
20.   Твардовська  
21.   Терещук  
22.   Царик  
23.   Швед  

Переведені до 2-М класу (Інтелект)

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові  
 
1.     1 Васькевич  
2.       Годунко  
3.       Грицюк  
4.       Давидчук  
5.       Захарчук  
6.       Клюйко  
7.       Клюйко  
8.       Кремер  
9.       Кухаревич  
10.   Легкий  
11.   Лось  
12.   Майданюк  
13.   Максимович  
14.   Мерзін  
15.   Оборонова  
16.   Овчарова  
17.   Олексійовець  
18.   Остаповець  
19.   Подік  
20.   Рока  
21.   Сайчишин  
22.   Трофимюк  
23.   Хлібович  
24.   Царик  

Переведені до 3-А класу

№ з/п Прізвище,ім’я,по батькові  
 
1.       Алєксєєва  
2.       Галушко  
3.       Годунко  
4.       Гуз  
5.       Казимірчик  
6.       Киреєв  
7.       Ковальський  
8.       Кузнець  
9.       Лозейко  
10.   Лясковець  
11.   Майданюк  
12.   Нагай  
13.   Нашора  
14.   Паращак  
15.   Перішко  
16.   Погуліч  
17.   Салівонова  
18.   Скаржинець  
19.   Турумкулов  
20.   Харкевич  
21.   Царук  
22.   Чернюк  
23.   Юркевіч  
24.   Юрко  
25.   Якубович  

    Переведені до 3-М класу

 

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові  
 
1 Базилюк  
2 Батан  
3 Булик  
4 Буткевич  
5 Войтович  
6 Годунко  
7 Голенок  
8 Денисюк  
9 Конончук  
10 Кохтюк  
11 Красько  
12 Красько  
13 Лавор  
14 Ляхович  
15 Максимович  
16 Місюра  
17 Місяйло  
18 Остапчук  
19 Подік  
20 Томко  
21 Шинкар  
22 Юр’єв  
23 Ярмошевич  

  Переведені до 4-А класу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові  
 
1.       Болванець  
2.       Велика  
3.       Вечерський  
4.       Годунко  
5.       Годунко  
6.       Дудар  
7.       Єлісеєвич  
8.       Корнозевич   
9.       Костюкевич  
10.   Кощей  
11.   Льговська  
12.   Мосійчук  
13.   Нашора  
14.   Островець  
15.   Панько  
16.   Салівонова  
17.   Самолюк  
18.   Фрідріх  
19.   Харківець  
20.   Харченко  
21.   Чехлатова  
22.   Шуваріна  
23.   Янковська  

Переведені 4-М класу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові  
 
1 Бекасюк  
2 Бруцький  
3 Войтович  
4 Гайдиш  
5 Галушко  
6 Денищич  
7 Качаровський  
8 Красько  
9 Лавор  
10 Лось І.  
11 Лось  Р.  
12 Мельник  
13 Мозоль  
14 Нагорняк  
15 Новик  
16 Остаповець  
17 Островець  
  18 Свиридон  
19 Такун  
20 Углік  
21 Хомич  
22 Царик  
23 Чирук  
24 Щур  
25 Янишин  

Переведені до 5-СГ класу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня  
 
1.       Алєксєєва  
2.       Бандура  
3.       Батан  
4.       Бордакова  
5.       Буткевич  
6.       Гладка  
7.       Дерачиць  
8.       Касімовий  
9.       Кедрук  
10.   Климчук  
11.   Кондрашина  
12.   Конончук  
13.   Кощей  
14.   Красько  
15.   Лавор  
16.   Легкий  
17.   Музичко  
18.   Оборонова  
19.   Серко  
20.   Твердун  
21.   Тимошок  
22.   Цабан  
23.   Чернюк  
24.   Ярмошевич  

Переведені до 5-ПМ класу

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня  
 
1.       Антосюк  
2.       Білець  
3.       Булачок  
4.       Войтович  
5.       Денищич  
6.       Діжурко  
7.       Дука  
8.       Жовта  
9.       Клюйко  
10.   Красько Н. В.  
11.   Красько Н. А.  
12.   Курач  
13.   Левкович  
14.   Міклух  
15.   Мосійчук  
16.   Найденко  
17.   Сокол  
18.   Соя  
19.   Томко  
     
20   Щербакова  
21.   Якубович  
22.   Яцковець  

Переведені до 6-СГ класу (24 учні)

1.       Андрієвський
2.       Берестень
3.       Бернацька
4.       Верзун
5.       Головко
6.       Денисюк
7.       Дука
8.       Карпа
9.       Колотуша
10.   Котяш
11.   Левицький
12.   Мамелі
13.   Масюк
14.   Михалець
15.   Мунько
16.   Подранецький
17.   Рабешко
18.   Резанович
19.   Слободзян
20.   Столярчук
21.   Хомич
22.   Черпак
23.   Швед
24.   Шинкар

Вільних місць – 6

 

Переведені до 6-ПМ класу (26 учнів)

1.       Андрусенко
2.       Антикало
3.       Батан
4.       Бернацький
5.       Деркі
6.       Дячук
7.       Жмура
8.       Іванов
9.       Колода
10.   Король
11.   Котяй
12.   Красько
13.   Лось
14.   Ляшко
15.   Мартинчик
16.   Мишук
17.   Мірко
18.   Нагай
19.   Наумець
20.   Островець
21.   Поліщук
22.   Ракович
23.   Свиридон
24.   Соя
25.   Холодько
26.   Чирук

Вільних місць – 4

 

Переведені до 7-СГ класу (20 учнів)

1.       Васінська
2.       Герасимчук
3.       Грицан
4.       Деркі
5.       Золотаревич
6.       Кібук
7.       Конончук
8.       Лосік
9.       Малафей
10.   Матвієнко
11.   Мельник
12.   Миколайчук
13.   Місяйло
14.   Остаповець
15.   Радченко
16.   Сайчишин
17.   Семенчук
18.   Твердун
19.   Цупа
20.   Ясак

Вільних місць – 10

 

Переведені до 7-ПМ класу (30 учнів)

1.       Буткевич
2.       Гайдиш
3.       Гладка
4.       Годунко
5.       Гудак
6.       Довганюк
7.       Драган
8.       Драка
9.       Дубінець
10.   Дука
11.   Казимірчик
12.   Карпович
13.   Колода
14.   Кренько
15.   Кушнір
16.   Лавора
17.   Лясковець
18.   Момонт
19.   Мосійчук
20.   Мунько
21.   Поліщук
22.   Ромаш
23.   Семеняка
24.   Субот
25.   Твердун
26.   Томко
27.   Шанько
28.   Шиловець
29.   Шишов
30.   Ярощук

Вільних місць – 0

 

Переведені до 8-СГ класу (25 учнів)

1.     Вінтюк

2.     Годунко

3.     Захарчук

4.     Захарчук

5.     Кибук

6.     Клімчик

7.     Клюйко

8.     Ковальська

9.     Колода

10. Кренько

11. Кузеванов

12. Легкий

13. Марич

14. Мотрій

15. Павловець

16. Перішко

17. Пришко

18. Сіденко

19. Соцкова

20. Харківець

21. Черпак

22. Шиловець

23. Ярмошевич

24. Яцковець

25. Яцута

Вільних місць – 5

 

Переведені до 8-ПМ класу (28 учнів)

1.     Бабан

2.     Белеля

3.     Васильчик

4.     Гайдиш

5.     Давидчук

6.     Давидюк

7.     Дем’янець

8.     Денищич

9.     Дячук

10. Земляна

11. Клімчук

12. Копоть

13. Коржик

14. Костючок

15. Котяш

16. Лобач

17. Лось

18. Мартинчик

19. Пащенко

20. Пришко

21. Родзін

22. Сайчишина

23. Сахвон

24. Сімаченко

25. Твердун

26. Хомич

27. Швед

28. Юр’єв

Вільних місць – 2

 

Переведені до 9-СГ клас (21 учнів)

1.     Бернацька

2.     Васькевич

3.     Верзун

4.     Грейнер

5.     Дихтяр

6.     Дубінець

7.     Дячук

8.     Камінський

9.     Клюйко

10. Мартинчик

11. Осецька

12. Островець

13. Отупор

14. Панчук

15. Попов

16. Романушко

17. Тимошок

18. Чічкова

19. Швед

20. Шинкар

21. Шишов

Вільних місць – 9

 

Переведені до 9-ПМ (22 учнів)

1.     Антосюк

2.     Бобик

3.     Буткевич

4.     Буткевич

5.     Вінтюк

6.     Волошина

7.     Денищич
8.     Дука
9.     Клюйко

10. Клюйко

11. Колесник

12. Кулік

13. Лущик

14. Михалець
15. Ожилевський
16. Петровець

17. Пінчук

18. Попко
19. Пришко
20. Рока

21. Чехлатов

22. Шах

Вільних місць – 8

Переведені до І-2 (23 учні)

1.       Берестень
2.       Бруяка
3.       Віднічук
4.       Гаврилець
5.       Гаврилович
6.       Гаврилович
7.       Голяка
8.       Дубінець
9.       Євсович
10.   Клюйко
11.   Колода
12.   Котяш
13.   Котяш
14.   Кохтюк
15.   Мисько
16.   Приходько
17.   Рожко
18.   Столярець
19.   Сухович
20.   Цвар
21.   Шостак
22.   Яковець
23.   Янковський

Вільних місць – 7

Переведені до ПМ-2 (24 учні)

1.       Андрусенко
2.       Веленець
3.       Гаврилович
4.       Галушко
5.       Дубінець
6.       Кохан
7.       Кузко
8.       Кухаревич
9.       Легкий
10.   Марцинкевич
11.   Мельник
12.   Мойсієвич
13.   Остаповець
14.   Петрушко
15.   Пінчук
16.   Пінчук
17.   Полюхович
18.   Полюхович
19.   Пришк
20.   Родзін
21.   Семенчук
22.   Твардовська
23.   Фрідріх
24.   Шах

Вільних місць – 6