2017 рік

 

Прізвище, ім’я

по батькові

Навчальний заклад Примітка
1.        Антосюк Дмитро Анатолійович Національний університет водного господарства та водокористування Державна
2.        Батан Вікторія Ігорівна Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. С.Дем’янчука Контракт
3.        Бернацький Тарас Олександрович Національний університет водного господарства та водокористування Державна
4.        Бобик Юрій Володимирович Львівська національний політехнічний університет Контракт
5.        Веленець Євгеній Віталійович Київський медичний інститут ім. Богомольця Контракт
6.        Гаврилович Дмитро Іванович Національний університет водного господарства та водокористування Державна
7.        Грейнер Ольга Вадимівна Національний авіаційний університет Державна
8.        Колесник Валентин Іванович Національний університет водного господарства та водокористування Державна
9.        Поліщук Валерія Валеріївна Львівська національний політехнічний університет Контракт
10.    Потер Олександр Григорович Одеський національний політехнічний університет Державна
11.    Скаржинець Дмитро Леонідович Київський політехнічний інститут ім. Сікорського Державна
12.    Слісарчук Інна Олександрівна
13.    Щур Юрій Сергійович Львівська національний політехнічний університет Державна
14.    Антонюк Наталія Віталіївна Рівненський базовий державний медичний коледж Державна
15.    Богдан Андрій Миколайович Вінницький державний медичний університет Державна
16.    Бугай Аліна Вікторівна Хортицька національна

академія

Державна
17.    Бугай Альбіна Вікторівна Луцький державний педагогічний коледж Державна
18.    Гавей Юлія Володимирівна Рівненська приватна компанія «Дольче Віта» платні курси
19.    Герман Олександра Олександрівна Макарівський державний медичний коледж Державна
20.    Гребіневич Мирослава Іванівна Рівненський державний гуманітарний університет Контракт
21.    Довженко Павло Юрійович Київський національний військовий університет імені Т. Г. Шевченка Державна
22.    Захарчук Ігор Ігорович Краківський медичний університет (Польща) Контракт
23.    Клюйко Анна Іванівна Полтавський державний медичний університет Державна
24.    Клюйко Тетяна Віталіївна Білоцерківський державний медичний коледж Державна
25.    Коваль Дмитро Анатолійович Львівський державний медичний університет Контракт
26.    Костюкович Анжела Володимирівна Рівненський професійно-технічний ліцей Державна
27.    Мунько Валентина Олександрівна Тернопільський державний медичний університет Державна
28.    Островський Максим Миколайович Рівненський державний університет водного господарства та природокористування Державна
29.    Полюхович Валерія Віталіївна Львівський державний медичний університет Державна
30.    Полюхович Олександр Васильович Рівненський державний гуманітарний університет Державна
31.    Родзін Діана Олегівна Ірпінський  національний університет фіскальної служби України Державна
32.    Самойлова Діана Миколаївна Київський національний медичний університет ім. О.О.Богомольця Контракт
33.    Холод Карина Анатоліївна Полтавський державний медичний університет Державна
34.    Черпак Марія Анатоліївна Макарівський державний медичний коледж Державна
35.    Шкода Катерина Сергіївна Дубенський державний медичний коледж Державна
36.    Шкут Ярослава Олександрівна Ужгородський міжнародний університет державна
37.    Юрочко Василина Василівна Львівський державний медичний університет державна
38.    Борсук Сергій Леонідович
39.    Бубнович Юлія Василівна Рівненський державний гуманітарний університет Контракт
40.    Гладка Алла Вікторівна Пенсія по інвалідності
41.    Гонтаренко Олена Станіславівна Рівненський кооперативний коледж Контракт
42.    Котяш Владислав В’ячеславович Сарненське ПТУ Державна
43.    Кушнір Ліна Володимирівна Київський університет ім. Б.Грінченка Державна
44.    Лавор Ольга Володимирівна Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія Контракт
45.    Лепуга Анастасія Вікторівна Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія Державна
46.    Лясковець Аліна Валентинівна Тернопільський національний економічний університет Контракт
47.    Лясковець Ольга Павлівна Рівненський державний гуманітарний університет Контракт
48.    Марушко Юлія Олексіївна Львівський політехнічний університет Контракт
49.    Меснікович Олексій Геннадійович Національний університет водного господарства Державна
50.    Мойсієвич Валентина Володимирівна Рівненський державний гуманітарний університет Державна
51.    Олексійовець Андрій Миколайович Київський національний університет культури і мистецтв Державна
52.    Олексійовець Василь Сергійович Національний педагогічний університет ім. Драгоманова Контракт
53.    Подик Анна Сергіївна Рівненський аграрний коледж Державна
54.    Позняк Діана Радиславівна Хмельницький національний університет Контракт
55.    Пришко Ігор Петрович Сарненське ПТУ Державна
56.    Рока Андрій Васильович КНЕУ Контракт
57.    Тенюка Олена Петрівна Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія Державна
58.    Терлецька Богдана Миколаївна Рівненський державний гуманітарний університет Контракт
59.    Хомич Станіслав Віталійович КНЕУ Контракт
60.    Чугай Ольга Юріївна Острозька академія Контракт
61.    Юрчук Лілія Ярославівна Рівненський державний гуманітарний університет Контракт
62.    Яременко Валентин Юрійович Київський національний університет ім. Шевченка Державна
63.    Яцута Володимир Вікторович Київський національний педагогічний університет ім. Драгоманова Державна