Олімпіади

” Школа славна не числом, а славою своїх учнів”

М. Пирогов

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІІ (обласного)етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

 


ІІ місце

Базова дисципліна: інформатика
Прізвище, ім‘я, по батькові: Ревук Владислав Русланович
Клас: 11 ФМ
Науковий керівник: Ревук Руслан Романович
Життєве кредо:Чим більше знаєш, тим більше можеш.

 

 

 

ІІ місце
Базова дисципліна: українська мова і література
Прізвище, ім‘я, по батькові: Гумен Яна Вікторівна
Клас: 11 ІФ
Науковий керівник: Матвійчук Тамара Яківна
Життєве кредо: Життя – як велосипед:щоб тримати рівновагу, потрібно рухатись тільки вперед.

 


 

 

ІІ місце
Базова дисципліна: біологія
Прізвище, ім‘я, по батькові: Ремезюк Ілона Геннадівна
Клас: 11 БХ
Науковий керівник: Пікнер Олександр Георгійович
Життєве кредо:

 

 

 

 


ІІІ місце

Базова дисципліна: біологія
Прізвище, ім‘я, по батькові: Боковець Ярослава Олегівна
Клас: 9 БХ
Науковий керівник: Жакун Любов Михайлівна
Життєве кредо:

 


 

 

ІІІ місце
Базова дисципліна: російська мова
Прізвище, ім‘я, по батькові: Максимович Олена Вадимівна
Клас: 10 ІФ
Науковий керівник: Білотіл Галина Іванівна
Життєве кредо:

 

 

 

ІІ місце
Базова дисципліна: англійська мова
Прізвище, ім‘я, по батькові: Гумен Яна Вікторівна
Клас: 11 ІФ
Науковий керівник: Семенюк Тамара Олексіївна
Життєве кредо:Життя – як велосипед:щоб тримати рівновагу, потрібно рухатись тільки вперед.

 

 

 

ІІІ місце
Базова дисципліна: екологія
Прізвище, ім‘я, по батькові: Островець Ольга Володимирівна
Клас: 11 БХ
Науковий керівник: Пінчук Наталія Миколаївна
Життєве кредо:

 

 

 

 

ІІ місце
Базова дисципліна: інформаційні технології
Прізвище, ім‘я, по батькові: Твердун Ірина Анатоліївна
Клас: 11 ФМ
Науковий керівник: Паламарчук Юрій Степанович
Життєве кредо:

 

 

 

 

ІІІ місце
Базова дисципліна: німецька мова
Прізвище, ім‘я, по батькові: Бруцька Ірина Сергіївна
Клас: 10 ІФ
Науковий керівник: Сокол Микола Федорович
Життєве кредо:

 

 

 

 

ІІІ місце
Базова дисципліна: фізика
Прізвище, ім‘я, по батькові: Твердун Марія Олегівна
Клас: 11 ФМ
Науковий керівник: Гогоц Богдан Йосипович
Життєве кредо:

 

 

 

 

І місце
Базова дисципліна: хімія
Прізвище, ім‘я, по батькові: Ремезюк Ілона Геннадівна
Клас: 11 БХ
Науковий керівник: Ремезюк Таміла Валеріївна
Життєве кредо:

 

 

 

 

І місце
Базова дисципліна: хімія
Прізвище, ім‘я, по батькові: Ососкало Іван Сергійович
Клас: 9  БХ
Науковий керівник: Ремезюк Таміла Валеріївна
Життєве кредо:

 

 

 

 

ІІІ місце
Базова дисципліна: хімія
Прізвище, ім‘я, по батькові: Дерачиць Антон Володимирович
Клас: 10  ФХ
Науковий керівник: Ремезюк Таміла Валеріївна
Життєве кредо:

 

 

 

 

ІІІ місце
Базова дисципліна: фізична культура
Прізвище, ім‘я, по батькові: Дем‘янець Євген Володимирович
Клас: 11  БХ
Науковий керівник: Мазур Олександр Євгенович
Життєве кредо

 

 

 

 

ІІІ місце
Базова дисципліна: фізична культура
Прізвище, ім‘я, по батькові: Яцута Юлія Леонідівна
Клас: 11  БХ
Науковий керівник: Мазур Олександр Євгенович
Життєве кредо: