Екологічний проект «Сортуємо заради майбутнього» в дії!
Протягом 2022-2023 навчального року ліцеїсти продовжували сортувати сміття в навчальному закладі та вдома, приносили вторинну сировину до ліцею, сортували, пресували і двічі продавали підприємцям-заготівельникам. Відділ екології мерії ліцею, очолюваний Мірко Віталіною, провів облік зданої вторинної сировини за січень-лютий 2023 року, який розміщено в таблиці і закликає ліцеїстів до подальшого сортування сміття.
За період 2022-2023 навчального року зібрано вторинної сировини:
- папір-1393,8 кг
- скло біле-617,7 кг
- скло темне-283,8 кг
- пластик-172,5 кг
Нами зароблено – 6364 грн, які використано на солодкі призи найбільш активним класам, поновлення роздільних контейнерів, утилізацію батарейок.
Будь активним! Якщо не ти, то хто?




















