Конкурс МАН: онлайн-формат
З 25 по 28 січня 2021 року в Дубровицькій громаді проведено
І відбірковий етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Учасниками конкурсу стали 34 юні науковці з 12-ти закладів, серед яких 14 наших дослідників-ліцеїстів.
Цьогоріч на розгляд журі конкурсанти представили в електронному варіанті науково-дослідницькі роботи та постери до них у відділеннях «Історії», «Філософії та суспільствознавства», «Хімії та біології», «Екології та аграрних наук», «Мовознавства», «Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства», «Математики», «Фізики та астрономії», «Комп’ютерних наук».
За рішенням журі, учасники конкурсу отримали наступні результати:
Відділення історії
І місце – Слісарчук Владислава, 10 клас, секція «Історія України», науковий керівник Браздецька Т.М.;
І місце – Черпак Іван, 10 клас, секція «Всесвітня історія», наукові керівники: Конончук Т. С., Боковець В.М.
Відділення філософії та суспільствознавства
І місце – Дячук Олександра, 11 клас, секція «Правознавство», науковий керівник Кедрук В.П.
Відділення хімії та біології
І місце – Буткевич Дарина, 11 клас, секція «Хімія», науковий керівник Ремезюк Т.В.
Відділення екології та аграрних наук
І місце – Поліщук Вікторія, 9 клас, секція «Агрономія», науковий керівник Жакун Л.М.
Відділення мовознавства
І місце – Семенчук Юлія, 9 клас, секція «Англійська мова», науковий керівник Семенюк Т.О.;
ІІІ місце – Кібук Кирило, 9 клас, секція «Англійська мова», науковий керівник Павловець М.А.
Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
І місце – Осецька Ярослава, 11 клас, секція «Літературна творчість», науковий керівник Білотіл Г.І.;
ІІ місце – Кавтіашвілі Вікторія, 11 клас, секція «Літературна творчість», науковий керівник Білотіл Г.І.
Відділення математики
І місце – Давидчук Анастасія, 10 клас, секція «Математика», науковий керівник Островець І.М.;
ІІ місце – Родзін Вікторія, 10 клас, секція «Прикладна математика», науковий керівник Котяш В.Ф.
Відділення фізики та астрономії
І місце – Отупор Наталія, 11 клас, секція «Аерофізика та космічні дослідження», науковий керівник Місяйло Л.В.
Відділення комп’ютерних наук
І місце – Калюх Павло, 10 клас, секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», науковий керівник Берестень С.В.;
І місце – Колотуша Катерина, 8 клас, секція «Internet-технології та WEB- дизайн», вчитель Гаврильчик Г.В.
Представлятимуть свої наукові проєкти на обласному етапі і Дійсні члени МАН:
Відділення наук про Землю
Васькевич Марія, 11 клас, секція «Гідрологія», науковий керівник Батан О.Г.
Відділення хімії та біології
Земляна Олександра, 10 клас, секція «Психологія», науковий керівник Євпак Л.Г.;
Швед Анастасія, 11 клас, секція «Загальна біологія», науковий керівник Пінчук Н.М.
Відділення екології та аграрних наук
Швед Анастасія, 11 клас, секція «Екологія», науковий керівник Пінчук Н.М.
Вітаємо учасників конкурсу та їх наставників з гідними результатами в І відбірковому етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук! Переможцям конкурсу – успіхів в обласному етапі!
Галина Білотіл